Jak otevřít soubor z koncovkou iso

Stáhnul jsen z ulož to tento program http://uloz.to/4276523/­microsoft.offi­ce.2007.cz.fu­ll-key.upload.by­.0wn3r.iso ale nevím v jakém programu ho mám otevřít dík

Nejlepší odpověď
Bumbes

ISO je obraz (velký archiv) celého CD nebo DVD který se dá otevřít (spustit) ve virtuální mechanice. Dá se i otevřít a rozbalit například WinRarem, ale poté ztrácí bootovací schopnost originálního CD/DVD.

V odkazu několik www s podrobnostmi, návody i potřebným softem pro virtuální mechaniky:

Zdroj: search.seznam­.cz/searchScre­en?q=virtu%C3%A1ln%C­3%AD+mechanika&sou­rceid=firefox

Další odpovědi
anonym

Nejjednodušší je iso obraz vypálit na prázdné dvd/ cd … Umí to každý software určený k vypalování dat na optická media počínaje Nero, a konce zdarma dostupnými InfraRecorder a Cdburnerxp … Hledejte v menu “ vypálit obraz disku" nebo „burn image“