Stáhl jsem si hru, která má koncovku .BIN ale v Daemon tools mi nejde otevřít víte někdo jak na to?

Nejlepší odpověď
anonym

koncovka bin a velikost kolem 700MB nebo vyšší jsou poměrně zjevné indície, že je to binární obraz média CD či DVD a Deamon Tools jej musí umět namapovat, když říkáš že nejde neotevřít, možná tím máš na mysli pouze to, že jej nevidíš v dialogu „otevřít soubor“

problém je v něčem jiném, implicitně totiž deamon hledá doprovodný CUE soubor, který popisuje data v souboru BIN, … pokud máš doprovodný soubor CUE vždy jej ber společně s bin a s jeho pomocí mapuj obraz v deamon tools, oba soubory by měly být nerozlučné, pokud si však už nějak cue soubor ztratil, nevadí … informace v něm nejsou obvykle až tak důležité a deamon tools je umí odhadnout i když cue chybí

… pomůže zadání textu *.bin (+enter, tj úprava filtru zobrazení složky) do kolonky jména souboru v okně „otevřít soubor“ a přímé otevření souboru BIN, který se úpravou filtru ve složce objeví

Další odpovědi
Bumbes

Pokud neni soubor poškozen špatným stahováním, tak by to mělo jít virtuální mechanikou otevřít a následně použít (nainstalovat).
Trochu teorie:

Zdroj: mishaak.cz/2008/10/­co-se-soubory-typu-bin-iso-mdf-a-podobnou-haveti/