atriplex

Vypálení originálního DVD

Zkoušel jsem vypálit originál DVD. Prohnal jsem to přes DVD Decrypter a pak to vypálil. V počítači mi pak nově vypálené DVD krásně hrálo, ale když jsem jej dal do DVD přehrávače, tak nic… Kde jsem udělal chybu?

Nejlepší odpověď
kenyrts

možné je i to,že váš DVD přehrávač není schopný přečíst „vypalované DVD“,pokud jste už takto vypalované DVD přehrával,tak bude chyba někde jinde(asi mezi židlí a klávesnicí),to myslím v legraci.SORRY.

Další odpovědi
alexandra

Já to přeženu přes Shrink a pak vypaluji v Neru burning rom.Napište v čem jste to vypaloval a jak.To musí jít.