DusanOrlik

Jak stáhnout a jakou koncovku má mít soubor,který stahuju z internetu?

Soubor stahuju z této stránky: www.hotfile.com

Odpovědi
atriplex

Pokud má koncovku jinou než .rar, tak je to hotový film, který stačí spustit. Pokud má koncovku .rar, tak jej musíš rozbalit, protože je zazipovaný.

anonym

to přece záleží na tom CO STAHUJEŠ .. koncovka určuje typ souboru, pokud stahuješ aplikaci pro mobilní telefon může to být sis, nebo apk, nebo jar … pokud film může to být avi, mkv, ogm, co ještě (?) mp4, gp3 (pokud jde o verzi filmu pro mobilní telefon) … nebo zip, rar, 7z, iso, bin pokud jde o komprimovaný balík nebo binární obraz média, který obsahuje jiné soubory

(uvádím jen obvyklé příklady, těch koncovek je samozřejmě víc)