SajmonModer

V čem otevřu ISO soubor?

Ještě v čera jsem ho otevíral normalné v raru, dnes mi to nějak nejde …

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi jste něco instaloval a ztratil jste asociaci

Pravé tlačítko myši a stikněte SHIF > Otevřít v programu > Zvolit program

A zaškrtněte K Otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program

Další odpovědi
anonym

z ISO souboru (stejně jako BIN/CUE, MDF, apod) můžete pro počítač vytvořit jakousi virtuální mechaniku ve které se nachází virtuální CD/DVD pro operační systém se však jeví jako skutečné.

doporučuji k tomu program VirtualCloneDrive
http://www.slu­necnice.cz/sw/vir­tual-clonedrive/
pokud se chcete vyhnout dotěrným reklamám a toobarům z deamona … oba však fungují velmi podoobně.

///

také můžete použít program 7-zip a obsah iso souboru rozbalit do složky, podobně jako rozbalujete obsah archivu zip.

niemand

Nero. Doporucuju Daemon Tools.
hezký den