Slezsky fc

jak na to ????? otevreni souboru

mam soubor farcry 2.iso a me se tam furt ukazuje toto : tenot soubor nelze otevrit:
Soubor: farcry 2.iso
Aby system Windows mohl otevrit tetno soubor,potrebujete vedet,jakym programem vytvoren.V rezimu online muze system Winows automaticky vyhledat,nebo jej muzete vybrat ye seznamu v pc.
Co Chete udelat ?
vyhledat program pomoci sluzby internet ?
jak mam soubor s koncovkou .iso rozjet ??

Odpovědi
Michal Kole

Nejlepší je ho vypálit na CD nebo DVD dle jeho velikosti. Existují emulátory CD/DVD, ale potřebují moc paměti.

anonym

Soubory s koncovkou.iso umí otevřít ve virtuálních mechanikách třeba NERO nebo Daemon Tools a další. Stačí pohledat v googlikovi… :D