tomas1541

Proč nejde otevřít soubor na PC ?

Stáhl jsem si Steam a když se stáhne ,tak ho chci otevřít ale prostě nejde otevřít i když na něj kliknu víckrát nebo přes správce nic nejde nevíte proč to nejde otevřít ?

Odpovědi
postcd

Pokud se zobrazí nějaká chyba tak požít internetový vyhledávač a najít co znamená. Pokud nic se nestane, tak mám zkušenost že Windows blokuje programy, instalátory program, které ještě nikdy nebyly na PC spuštěny. Pravým tlačítkem kliknout na soubor a zvolit Vlastnosti a zde bylo tlačítko něco jako „Zrušit blokování“. Jinak také pravé tlačítko na soubor a zvolit Otevřít v Programu, a vybrat nějaký program, který by to mohl otevřít.