Enn

Nejdou otevřít obrázky v pc

Dnes ráno jsem zapla pc a když chci otevřít nějaký obrázek/fotku, co mám uloženou v pc, hlásí mi to chybu, viz obrázek. Co s tím? https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-frc3/v/116779­6_538132996266222_176067­3745_n.jpg?oh=36f6­a4d8e180d3ff73fca710bd8a­6b7d&oe=520D5502&_­_gda__=1376657254_26a830­85cc58c559dc5516406b3087­3c

Nejlepší odpověď
Bedy

Za prvé obrázky a další soubory na plochu nepatří – nejneže se tím prodlužuje (zpomaluje) start počítače, ale je i méně dostupných prostředků pro ostatní aplikace, protože všechen obsah plochy se načítá do operační paměti. Na plochu patří tedy jen spouštěče nejpoužívanějších programů nebo odkazy či zástupci složek.

Za druhé – je možné, že je obrázek poškozen nebo se spouští v programu, ve kterém by neměl. Zkuste kliknout na ten obrázek pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Vlastnosti. Tam pak u kolonky Otevírat v programu zvolte nějaký grafický program – třeba základní Prohlížeč obrázků a faxů nebo jakýkoliv jiný, co tam máte – třeba IrfanView můžu doporučit.

Nu a pokud by ani toto nepomohlo, tak je zřejmě v počítači nějaká nevítaná návštěva a v tom případě Vás požádám o zaslání výpisů z programu RSIT.
Návod na použití programu, včetně odkazů ke stažení najdete zde: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Oba výpisy – tedy info.txt a log.txt mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi
cochee

Pokud to dělá přímo winowsí prohlížeč, asi nastala nějaká vnitřní chyba, kterou nebude moc jednoduché diagnostikovat a opravit. Nainstaluj si na to program, např. Irfan View nebo nějaký robustnější (Picasa).