stryda

Poradíte, jak otevřít program ASIO4all 2, který jsem stáhl?

Při stažení programu ASIO4all 2 nejde program otevřít,prosím o jednoduchou radu,jsem muzikant ne ajt´ák

Půodní neotázka
Otevřít stažený program

„Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.“

Nejlepší odpověď
anonym

ASIO4all se na stránkách nabízí ke stažení jako spustitelný binární soubor (podle ms-zvyklostí jeho název končí „.exe“). Po stažení chvíli počkejte až proběhne antivirová kontrola a můžete ho přímo spustit …