Kuře

Jak mám spustit hru kterou jsem si stáhla v souboru RaR. Přes Setup mi to nejde spustit. V Daemon Tools to nemůžu najít.

Doplňuji:
Otevřela jsem to ve WinRaru ale nejde mi to nainstalovat.

Nejlepší odpověď
Alesh

Heh, jistě se jedná o freeware, že? 🙂

Předpokládám, že máš x rarů o stejné velikosti, kterými někdo rozsekal iso.

  1. Rozbalit rar např. pomocí Winraru.
  2. Toto rozbalené iso najít pomocí Deamon Tools.
  3. … a už to musí svištět! 😉

Když tak mi napiš mail, domluvíme se přes ICQ či Skype, ok?

Další odpovědi
beer

Bez WinRAR či něčeho podobného zkomprimovaný soubor nespustíš. Stáhnout, otevřít v tom a instalovat (určit kam). Pak to pojede.
Jiná věc je, pokud je to zaheslováno. Stáhnout znovu, třeba jinde.

SonsyMite

Nejlepší je stahovat v torrentech a spouštět ve virtual clone driver. Winrar málokdý funguje při hrách.

Doplňuji:
On vám winrar funguje? Ten nerozbalí ani žvíkačku, natož tak isa…

arygnoc

takže:

jistě bylo doporučeno x rar programů.

univerzální rada:

dtáhněte si total commander (např. na http://www.slu­necnice.cz/sw/to­tal-commander/ ).
Tento program umožňuje spouštění i zbalených (co je i *.rar) programů (rozbaalit vše a spustit).
Tam to prostě uvidíte (je to česky).
Program funguje pořád.

Není žádný problém, nevěřte zip a rar speciálním programům, TC to zvládne vše.