Avatar uživatele
J.Mecir

Windows 10 na tabletu Lenovo, máte někdo zkušenosti? Nevypne se, když ho zamknu?

Mám tablet Lenovo Yoga s W8.1 a chtěl bych tam W10, ale mám problém u notebooku s W10 s tím, že když ho zaklapnu, tak se vypne, proto se chci ujistit, že když ho zamknu, tak se nevypne. Nemáte někdo zkušenosti?

Zajímavá 0 před 3054 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jirinka001

Podle mě bude chyba v notebooku a ne ve W10. Mně žádné problémy nedělá :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Máte zle nastavený „power“. V nastavení si môžte určiť, akú akciu má operačný systém vykonať. Napríklad pri stlačení tlačítka „power“ → vypnúť, pri zaklapnutí veka → uspať
Podobne to pracuje aj na tablete, máte tam výber vypnúť, uspať
Napríklad krátky stlačením tlačítka power uspávate, dlhým vypínate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tobbycz

Toto lze změnit v nastavení. Konkrétně možnosti napájení → Nastavení po zavření víka. Vojta, Lenovo Ambasador

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filips

Nepracujete tu někdo náhodou v Praze jako windows administrátor? dokážete mne nasměřovat na firmy, kde to opravdu stojí za to?

před 1616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Neslyšel jste někdy o společnosti https://www.co­olpeople.cz/start ? Já jsem díky nim našel v Praze super flek.

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filips

To jsem tedy neslyšel, ale díval jsem se na jejich stránky, mohl by jste trochu více popsat, jak to probíhalo? jakou máte osobní zkušenost?

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Stačí se tam registrovat i online, já jsem jim teda volal, a potom jsem si došel na jejich pobočku, kde jsem se informoval. Po registraci budete dostávat nabídky přímo na pozice podle vašich dosavadních zkušeností.

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek