Avatar uživatele
Putra

Jaký názor máte na Windows Vista?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, alenad, Acer před 4107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Úplně nejlepší zkušenosti s ním nemám, je zbytečně náročný, nestabilní. Je to třetí nejhorší verze Windows. Vede to první vydání Windows 98, následuje Windows ME a třetí příčku bych dal Windows Vista.

Naštěstí Windows 7 se povedl, stejně jako XPp, což byl asi takový vrchol. XP je zlatý důl v případě Windows.

Osobně mám nejradši Debian Linux. To je panečku něco…
Doplňuji:
dj.david: Používal jste někdy Windows 2000? Asi ne, že? Windows 2000 bych označil za velice povedený, oproti Windows NT 4.0 byl mnohem lepší použitelnější.
Windows XP má základ z Windows 2000, takže bych Windows 2000 nehanil, naopak, já ho můžu pochválit, protože se mi s ním pracovalo velice dobře. Škoda, že ho MS docela rychle zařízl, když to vezmu z programového vybavení.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Windows Vista doplatily na to, že v době uvedení na trh je Microsoft mermomocí cpali stávajícím uživatelům namísto léty prověřených XP – to byl počátek jejich hrobu, s ohledem na daleko vyšší hardwarovou náročnost a zároveň zabugovanost v počátcích jejich existence. Od té doby, co existuje jejich druhý servisní balík, který z nich de facto dělá Windows Seven, protože mění kompletně jádro (kernel), je z nich pohodový OS s vychytanýma chybama, ale ouha – na trhu je již Sedmička a Visty upadají v zapomnění. Nicméně reinstalaci např. na notebook, na nichž je originální licenční štítek pro Vista, naprosto doporučuji s podmínkou implementace SP2; je zbytečné tam dávat sedmičky a řešit problémy s licencí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dj.david1234

Asi takhle, každý druhý Windows je na prd 🙂

Win 95 – hrůza
Win 98 – super
Win 2000 – hrůza
Win XP – Super
Win Vista – nejhorší hrůza!
Win 7 – Super!
Doplňuji:
Bedy: no ve škole jsem na win2000 pracoval… pořád jsem čekal až někam dojdu.. Ale v tý době ty školní PC … no… škoda slov… no můj názor nezměním 🙂

Upravil/a: dj.david1234

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

souhlasím s bedy, XP byl taková klasika a win7 rozhodně v moderní době na první příčce. vistu bych zařadil do období, kde nedosahovalo XP a počítalo se s tím, že se brzo nahradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já ho mám dlouho a nemůžu si stěžovat,ale musí se mu vyladit pár much.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sonydawe

Po 6-ti letech pouzivani win vista nemam problem. Stacilo po sp2 zatrhnout aktualize a slapou dobre. Reinstal systemu nebyl potreba. Win7 mam moznost mit,ale nevrtam do toho co funguje. Masina mi to bere bez problemu (hry, kompilace dvd a to mam hdd zaplnen na 90%.
Muj nazor: visty jsou neprilis povedenym systemem, ale pri vhodne peci uzivateleml, jej mohou plne uspokojit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když jsem je míval, tak byl problém s rychlostí. Byly docela nenažrané. Pak přišly sedmy a to byl velký skok dopředu – svižné a nenáročné. Teď mám osmičky a jsem nadšený, ikdyž je to takový hybrid. Jejich největší plus je rychlost, té se jim nemůže rovnat žádný z předešlých systémů. Naopak největší průser Microsoftu byly Windows Millenium.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Acer

Vista je podle mě skvělej pro nenáročné uživatele, spustí pár her a mě prostě příde pro normální uživatele super.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek