Angi-Shy

Jak dlouho trvá upgrade na Win 10?

Odpovědi
tony2412

Mně to trvalo hodinu a 45 minut, a podruhé když jsem se vrátil k W 8,1 a pak znova upgradoval, tak 2 hodiny a 30 minut a bylo to na ten samej počítač… ale slyšel jsem, že někomu i 5 hodin!Po tom druhém upgradu mi to funguje už bezvadně,je to rychlejší,jsem už spokojen!

anonym

To záleží jak máš rychlej disk,otáčky upgrade,povaha pc atd.
Nedoporučuji win 10,počkej a nechvátej s tím.

anonym

mě to trvalo celé odpoledne a nakonec nefunguje zvuk

uccello

Mě to trvalo asi půl hodiny. Přecházel jsem ze sedmiček a s novým systémem jsem zatím spokojený.