Nechápavé

Jak změnít nabídku Start u Windows 8.1 na klasickou?

Na Win 7 byl start ze vyjela jen mensi tabulka a na win 8.1 mi ten start zabere celou obrazovku neda se to nejak zmenit abych to mel jak na Win 7 ? :D Díky za rady ..

Odpovědi
anonym

Nevím jak ti to zabere celou obrazovku,ale já to mám uplně jako dříve:
http://www.cax­mix.cz/2013/09/­19/jak-dostat-nabidku-start-do-windows-8-1-kdyz-vas-microsoft-stale-ignoruje/
Nic jak ti píše Gecco neinstaluj,je to zbytečné.

gecco

Nainstaluj si (třeba ) toto – http://www.clas­sicshell.net
😉

jáára

Jen amatéři potřebují klikat na nějakou nabídku. Naučte se zkratky.

zelí

Ale prd. Já mám 8.1 a mám klasickou nabídku start a nepřepíná mě to do metra.

MirKop

Bohužel ne. U 8.1 je ten start prostě dlaždicový… U 10, by to mělo být zase v malém

entony7

Buď si nainstaluj 7, nebo skinpack w7, nebo zadej do googlu: Start w7 for w8.
A na w8.1 nemůžete mít továrně nabítku start jako na w7 a níž.
A na w10 je nabítka start sice menší ale pořát metro, tak počkejte těch17 dní a uvidíte:)
Vim to, jsem vývojář w10.