MirKop

Jak vám fungují Win. 10?

Ztratili jste soubory a jak se vůbec liší vzhled?

Odpovědi
beer

Zatím nepoužívám a vyčkáván na zkušenosti ostatních, poněvadž denně čtu o problémech s instalací.
Jak se Win10 liší máš snad nejlépe popsáno zde: http://techne­t.idnes.cz/vse-o-prechodu-na-windows-10-d0v-/software.aspx?c=A150716­_171020_softwa­re_nyv a třeba zde http://www.zi­ve.cz/clanky/21-otazek-a-odpovedi-k-blizicim-se-windows-10/sc-3-a-178775/default­.aspx#utm_medi­um=selfpromo&ut­m_source=newslet­ter&utm_campa­ign=mobilmani­a_newsletter

anonym

Win 10 nepoužívám,nic se mi neztratilo,jsem spokojen s win8.1.

uccello

Předevčírem jsem dělal upgrade a včera jsem si hrál. Musím říct, že šlapou svižně a všechny programy (hl. grafické) jsou stále funkční. Zjistil jsem akorát dvě maličkosti: Antivir nahradil Defender a jediná věc, která mi nejde spustit je GTA5, takže mě čeká pekelná přeinstalace. Ještě jedna věc mě trošku rozhodila a to prohlížeč fotografií. Je tam nějaký nový, ve kterém po dvojkliku získá 100% velikost, ale 100% to není. Má nějaké zvláštní vykreslování, takže to vždy otevírám v tom základním, jako byl v sedmičkách. Ale jinak jsem spokojený, běhá to svižně a vzhledově je taky povedený.

Aznoch

Upgrade se moc nepovedl – o soubory jsem sice nepřišel, ale počítač tak různě nefungoval – třeba nešly spustit programy přes ikony ze spodní lišty a vůbec se nedala zobrazit nabídka start. Přitom programy z plochy spouštět šly. Občas se ale objevovaly hlášky s problémy s adresací paměti, tak jsem radši zvolil čistou instalaci. Po té už je všechno (zatím!) bez problémů, tak snad budou šlapat v pohodě dál!

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/2015/08/­01/jak-na-cistou-instalaci-windows-10/