Voldemord

Jak se přihlásit do Windows 10?

Včera jsem si přeinstaloval w10. Při zákládání účtu jsem zadal špatně email, ale to není to nejhorší. Nezadával jsem žádné heslo a dnes ho po mně chce. Co s tím? Nemohu ňák znovu přeinstalovat Windows?

Odpovědi
led

Prihlásenie do win10 je možné rôznymi spôsobmi
1 – online pomocou hesla ktorým sa prihlasujete k svojmu účtu v microsoftu, (v prípade opakovaného chybného hesla vám microsoft ponúkne skok do vášho účtu s možnosťou zmeniť heslo
2 – pomocou posledného použitého hesla v prípade nefunkčnosti online hesla
3 – offline pomocou posledného použitého hesla
4 – pomocou kamery je vaša tvár vaše heslo, pokiaľ to máte nastavené
5 – odtlačok prsta, ak to hardware počítača umožňuje, , pokiaľ to máte nastavené
6 – pomocou zadania hesla a dolnkového overenia kamera, odtlačok prsta, pokiaľ to máte nastavené

Takže vo vašom prípade, pokiaľ ste nezadával heslo, odpojte sa od internetu, ostaňte offline sa skúste vstúpiť bez hesla (bod3)
Ak by toto nefungovalo, použite možnosť vstupu na váš účet a zmeňte si heslo, prípadne aj kontaktný email