joelis

Jaké plemeno psa je nejlepší na hlídání objektu??????????

jaký pes je nejlepsí na hlídáni objektu jáka rasa?

Nejlepší odpověď
anetadela1

Myslím, že osvědčení psi jsou němečtí ovčáci, rotwaileři a dobrmani.

Další odpovědi
Q

Ovčácká plemena, ale uvažuj – budeš s tím zvířetem cvičit, aby z něj byl doopravdický hlídač? I sebelepší hlídač se nestane hlídačem od narození. Krom toho určitě bude dobře hlídat tehdy, bude-li hlídat pro pána, než jen tak protože ho tam někdo zavřel do ohrady!

Zdroj: aq-dog.cz

panenka

já bych doporučila dobrmana,vlčá­ka,labrador,lot­vailer,

mojitek

Neexistuje „nejlepsi plemeno“ na hlidani objektu.Ale tech plemen vhodnych k tomuto ucelu je hodne,zalezi ale taky hodne na povaze jednotliveho psa.Ale obecne: Nemecky ovcak,Hovawar­t,Doberman,Rot­wík,Kavkazan,pros­te jsou to psi s teritorialnim pudem,ale taky zalezi na moznostech majitele a jak jsem psal,ne kazdy jedinec z „hlidacich plemen“ musi byt zrovna vhodny k hlidani,to zalezi taky na povaze.

kopeček

boxsér je nejlepší na hlídání oběktu

Zdroj: bnfznzbvbmv

Mara96

kawkazky ovčak ale je to magor muže klidně zautočit i na vas takže ja osobně bych bral taky toho německyho ovčaka

kavon

nejlepší jsou ovčáci mam belgičana a nedam naně dopustit nikdo se neodváží přijít když není nikdo doma a je poslušný jako hodinky. a takovej labrador nebo ret. není pes to je hračka pro děcka