Avatar uživatele
Kepler

Jaké nejnezvyklejší nebo originální jméno pro psa jste kdy slyšeli?

Tak jsem přemýšlel o tom, že bych si psa pořídil (i když to asi neudělám), ale nechtěl bych, aby se jmenoval Alík, Azor, Bobík a tak nějak podobně a přiblble.

https://pixaba­y.com/illustra­tions/dog-pet-animal-canine-happy-puppy-1713341/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, paul1, marci1 před 1388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
janekr

Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AdamkooTV

Beefeater

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MonkeyKing

Jakékoliv lidské jméno pro psa, znal jsem psa Honzu 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Moje známá má psa Pluta. Což takhle (když už jsi ten astronom a astrolog)) třeba názvy planet naší sluneční soustavy: Merkur, Mars, Jupiter, Saturn, Uran nebo Pluto (i když to už není planeta). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Náš velký venkovní pes se jmenuje Wart, malý postelový pes se jmenuje Kečup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

U mne byli psi „Knoflík“, „Laluš“ a „Paninka“. Dnešní pes (fenka) se jmenuje Ketty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No a což takhle Johannes tywoe? Po domácky bys na něj mohl počeštěle volat voháňko! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WTLS

Gruydrych ¯\_(ツ)_/¯

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Naši kdysi svého německého ovčáka pojmenovali Tarzan, i když papírové jméno znělo Ali Kark, možná s C. Fenka NO se jmenovala Fauna, to měla i v PP. Dalšího NO jsem pojmenovali Artex, a říkali jsme mu Tex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Líbí se mi jméno Bublina (Rychlé šípy), někdy ho používám pro naši fenku Eli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jeden kamarád, kterého jsem bohužel už 10 let neviděla, měl (respektive jeho máma měla) pudla Čendu.
No a jeden bývalý partner měl papírovou labradorku, která měla v papíru jméno Elise Bella Magic Blue Moon. Nevím, jestli si ji takhle pojmenoval sám, ale nedivila bych se. Jinak jí říkal Eliška…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Nejdříve k Tvému rozhodnutí, pořídit si psa. Rozluč se, kamaráde, pokud si nepořídíš něco „postelovýho“ se svým častým a dlouhým „vysedáváním“ u počítače. Budeš muset často „venčit“, občas krmit, no a doma i případně více uklízet (chlupy, šlápoty, no a někdy i ta houvínka a čůránky).:-)
Ale jak praví klasik „pes je nejlepším přítelem člověka“ a co by člověk pro přítele neudělal?
No a co se týče těch jmen, z mnoha psů, kteří „prošli“ naším domem (a to nejde o chovnou stanici), tak třeba, co si namátkově vzpomenu:
Piškotka, Bafinka, Dasty, Cita, Molina (to holky) a Fred, Fík, Ted, Žeryk, Rioš (to kluci). Co je a co není „originální“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Moje neteř má psa jménem Google.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Moji známí mají psa jménem Guláš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr44

Nejvíc mě pobavilo jméno Beznohý pes, byť byl ten čokl zcela zdráv. Jednalo se o jezevčíka, jehož jeho majitel neustále nosil v náručí, prostě pohodička. A pod tímto jménem ho všichni ve vsi i okolí znali, byť páníček sám ho tak nepojmenoval.

Upravil/a: Petr44

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Do naší hospůdky chodí slečna se psem, který se jmenuje Barneby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pizza cz

Asi je už trochu pozdě ale máme psa Dina a fenku Nellu. Jinak znám jména Iris, Irwin, Jigiro, Aschley.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JaQlina

Nejlepší co jsem slyšela byla fena Pifpaf a znám Kšandu, Špagetu, Opici, Bačkoru, Papriku, Pastu, Bugra, Riota, Crusta, Disela, Cikána, Negra, Kosmonauta, Signála, Párka Yetyho… Já mám Ajšu a Maximu a měla jsem Šamota, kterému otec mého bývalého po návratu z hospody říkal Asbeste…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Thorysek

Můj se jmenuje Sáček (jako pejSáček 😊)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Denca1993

Dartaňan, Atos …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DaFiGi

Známí mají psa jménem Atos a Alex.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

magix: to je taky super, pes taky přece taky pořád něco hledá… čumákem při zemi 🙂

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Emefej: tak tohle se mi líbí!

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Wart je ve skutečností psí „slěchtic“ honosící je jménem Wärter von Nebelhof.

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Šlechtice nechci, dřív jsem měl něco kříženého, co jsem si nazval zuberský strasseteriér, byl chytrý jak opica a dožil se 16ti let.

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: no dovol? Já a astrolog? Jsem ale taky chemik, tak by se mi líbil Uran 235. Pluto je už moc známé. Fenka by byla Proxima.

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Uran 235 je neposeda, klidnějšímu pejskovi bych raději říkal Uran 238.

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

A jak bys na toho Urana 235 volal? Urane dvěstětřicetpět k noze, nebo Urane dvěstětřicetpětko k noze? 🙂

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No když se emefejův pes Wärter von Nebelhof volá Warte, tak proč bych svého Uránka nevolal třeba Uůůů?

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cappuccino

Znam jednoho velkeho psa, ktery se jmenuje Chicco a jednoho maleho, ktery se jmenuje Rambo! Kdyz ho volali, ocekavala jsem velkeho bafana, ale pribehl maly pejsek:)
Ja bych asi pojmenovala psa Charlie nebo Lucky.

Avatar uživatele
marci1

🙂

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek