Avatar uživatele
Žorža

Které je podle Vás nejlepší krmivo pro psy (velká plemena)?

Nedávno jsem se od veterinářky dověděla, že Chappi, Pedigree apod. jsou jen navoněné, marketingově proklamované sra**y 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, chudst, dědapetr před 4685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Nejlepsi? Vyvazene jidlo – tj. vcetne praveho masa, kosti, apod.

Co se tyce granuli, tak my kupujeme z granuli labradorovi Acany, Chicopee, Bosche a K9.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

My jsme používali Purina ProPlan
http://www.pro­plan.cz/www/cz/v­elka-plemena-2/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Tak nejlepší je pro psy asi „domácí“ strava. Prostě jim vyvářet. Můj táta – kynolog vyvářel – maso + rýže nebo těstoviny – to je určitě pro pejsky nejvhodnější. Všechno to jsou marketingové sračky – i s konzervami, které jsou příšerně přesolené pro ty psy!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

My jsme našemu psovi kupovali jak granule, tak maso, které nám jeden obchod speciálně objednával (bylo to na vesnici =)). TA samozřejmě kosti a tak. Bohužel nevím jakou značku doporučit, bylo mi v té době teprve 8 a bylo to o stát vedle. Ale můžu říct, že pejsek prospíval a kromě jednoho klíštěte neměl žádné problémy =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Z hypermarketů není krmivo to nejvhodnější. Dobrá je Calibra.
My nyní krmíme našeho hafa superprémiovým krmivem Platinum.
Je labilní na žaludek, po ostatním má průjem. I pamlsky musíme hlídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
masakrmen

Takhle, co se týče Pedigree, u nás je to opravdu ale opravdu sračka. Pravé anglické Pedigree je ale něco úplně jiného. Jinak děda je kynolog a vážně jedno z nejkvalitnějších krmiv je Royal Canin. Jeho pes má cenu ale přibližně 500 000 Kč takže si myslím že svého psa takto necvičíte a proto jako kvaliní a za dobrou cenu jak už zmínil dědapetr od Puriny Pro Plan. Dále ještě Kanadská značka Anka která je za relativně nízké ceny v super kvalitě. Tyto dvě krmiva by byla asi optimální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Podle mě je nejlepší Purina Proplan, je to kvalitní krmivo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, pokud hledáš kvalitní kompletní krmivo, tak já ti můžu doporučit tyto granule https://www.gra­nulebardog.cz/gra­nule-pro-psy. Jsou skvělý, svým složením výborný a cena je vynikající. Fakt doporučuju. Našemu psovi chutnají, za což jsem ráda, protože my jsme docela dlouho hledali ty, které by vyhovovali.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jo, super, moc díky za info. Co jsem se tak na ty granule bardog koukala, tak mají perfektní složení. Pro psy to nejlepší, co jim můžeme dát. Fakt super a ještě jednou díky za info. Jinak jaké konrétně kupuješ ty?

před 1879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata