Žorža

Které je podle Vás nejlepší krmivo pro psy (velká plemena)?

Nedávno jsem se od veterinářky dověděla, že Chappi, Pedigree apod. jsou jen navoněné, marketingově proklamované sra**y 🙂

Nejlepší odpověď
chudst

Nejlepsi? Vyvazene jidlo – tj. vcetne praveho masa, kosti, apod.

Co se tyce granuli, tak my kupujeme z granuli labradorovi Acany, Chicopee, Bosche a K9.

Další odpovědi
dědapetr

My jsme používali Purina ProPlan
http://www.pro­plan.cz/www/cz/v­elka-plemena-2/

Berušinka

Tak nejlepší je pro psy asi „domácí“ strava. Prostě jim vyvářet. Můj táta – kynolog vyvářel – maso + rýže nebo těstoviny – to je určitě pro pejsky nejvhodnější. Všechno to jsou marketingové sračky – i s konzervami, které jsou příšerně přesolené pro ty psy!!!

Ella

My jsme našemu psovi kupovali jak granule, tak maso, které nám jeden obchod speciálně objednával (bylo to na vesnici =)). TA samozřejmě kosti a tak. Bohužel nevím jakou značku doporučit, bylo mi v té době teprve 8 a bylo to o stát vedle. Ale můžu říct, že pejsek prospíval a kromě jednoho klíštěte neměl žádné problémy =)

ARIS

Z hypermarketů není krmivo to nejvhodnější. Dobrá je Calibra.
My nyní krmíme našeho hafa superprémiovým krmivem Platinum.
Je labilní na žaludek, po ostatním má průjem. I pamlsky musíme hlídat.

masakrmen

Takhle, co se týče Pedigree, u nás je to opravdu ale opravdu sračka. Pravé anglické Pedigree je ale něco úplně jiného. Jinak děda je kynolog a vážně jedno z nejkvalitnějších krmiv je Royal Canin. Jeho pes má cenu ale přibližně 500 000 Kč takže si myslím že svého psa takto necvičíte a proto jako kvaliní a za dobrou cenu jak už zmínil dědapetr od Puriny Pro Plan. Dále ještě Kanadská značka Anka která je za relativně nízké ceny v super kvalitě. Tyto dvě krmiva by byla asi optimální.

samicek333

Podle mě je nejlepší Purina Proplan, je to kvalitní krmivo…

Sonka Pop

Ahoj, pokud hledáš kvalitní kompletní krmivo, tak já ti můžu doporučit tyto granule https://www.gra­nulebardog.cz/gra­nule-pro-psy. Jsou skvělý, svým složením výborný a cena je vynikající. Fakt doporučuju. Našemu psovi chutnají, za což jsem ráda, protože my jsme docela dlouho hledali ty, které by vyhovovali.

XenieRo

Jo, super, moc díky za info. Co jsem se tak na ty granule bardog koukala, tak mají perfektní složení. Pro psy to nejlepší, co jim můžeme dát. Fakt super a ještě jednou díky za info. Jinak jaké konrétně kupuješ ty?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.