ki-qi

Které krmení pro psy je nejlepší?

Odpovědi
repetelka

Jakékoliv krmení, které vyhovuje psovi i majiteli je to nejlepší.

Lovecrossed

To je věc názoru, někdo bude tvrdit, že BARF, někdo, že granule, pač tam jsou všechny živiny. Pokud se ptáš, která značka granulí…tak to musíš posoudit podle složení (většinou nejlepší jsou premiové/super­premiové krmiva) ale granule z Tesca kdy mají 10 kg za 300 Kg určitě ne…je to samá pšenice :)

Kačka Buffy

Mojim fenám dávám propesko.Vím že to "není kvalitní."Mojim fenám to chutná.Mají pevná hovínka,lesklou srst a jsou aktivní.Na veterinu jezdíme jen očkovat a odčervit.

Millisek

Rozhodně to, kde je největší podíl masa. Ráda proto nakupuju na kralovstvikrmiv.cz kde mají krmivo od Slovakia Farma, protože při výrobě granulí nepoužívají moučky, ale vlastní sušené maso, takže granule neobsahují žádnou chemii.