psi plemena

zajima nas plemeno golden doodle a veskere informace o nem

Nejlepší odpověď
alenka901

goldendoodle – kříženci pudla a zlatého retrívra
Tyhle pekne krizence jste jako prvni vyslechtili u vas v Australii a chovatele u nas by ho moc radi dostali na vystavy jako plemeno. Jenze „poodle people“ to nedovoli,zatim u nas nepruchodne. Zajimave je, ze v samotnem Portugalsku toto plemeno bylo temer zapomenuto. Vystrachali ho Americane a stal se u nich hrozne popularni. Chovatelska zakladna je ohromna. Patri u nas (vy jste pod FCI tak to budete mit asi jinak) do skupiny Working dogs, z cehoz krome jineho vyplyva ze potrebuje trochu pevnejsi vedeni. Na vystavach psu v USA a v Kanade je jich tolik, ze kdyz na ne prijde rada muzes jit na hodinku na kavu. Cena za vystavaka se pohybuje mezi 1500–2000$. Potrebuje pravidelne ke kadernikovi, bud se striha na tzv. Lion clip, anebo je sestrihan v plne srsti. Chytry a roztomily pes, dobra volba pro deti.

Další odpovědi
pepee32

zde najdete odpověď

Zdroj: http://www.do­odle.estranky­.cz

Attack-design

další magořina, ničej ty psi je to křížen pudla a retrívra, fuj pudl.......