beauty girl

a – zlatého retrívra

Chtěla bych si pořídit zlatého retrívra, jaké jsou jejich nedostatky (kromě nemocí kloubů) a v čem je pro všechny tak vyjímečný?

Nejlepší odpověď
anonym

ůležité je především pořídit si štěně ze solidní chovatelské stanice, která se chovu určitého plemene věje úspěšně delší dobu. Pochopitelně tím pádem si pořizujete štěně čistokrevné, s rodokmenem, s tzv.PP. Zde je určitá záruka , od vyšetření zdraví rodičů
na genetické vady, skutečný původ štěněte a odpovídajícího exteriéru, nehledě
na správný odborný odchov vrhu, kupní smlouva a možnost případné reklamace.

Další odpovědi
beer

Jen citace"
„Zlatý retrívr je přátelský, mírný, přítulný, důvěřivý, v neposlední řadě poslušný. Je inteligentní a má vrozené vlohy pro plnění různých úkolů. Má schopnost získat si srdce lidí, velice trpělivý je k dětem.“
Současně je ale náročný na čas a pohyb http://zlaty-retrivr.hafici.cz/ a také je náročnější veterinární péče – více zde http://www.zla­tetlapky.cz/gol­den-retriever/21-zdravi

Jsemtady

Jeden z velkych psu, ktery je opravdu hodny. Bezpecny trebas kdyz mate deti. Neni to moc extra hlidac.

wM

Hodny věrný a poslušný pes, nehlida ale jak uz bylo receno, docela líná a mívá někdy problémy s pohybovým aparatem.

hanicka.k.cb

Jsemtady, hodný jak kdy, záleží na pánovi jak ho vychová. Znám zlatýho retrívra, který lítá sem a tam, do každýho vráží a když se mu něco nelíbí, tak vrčí, že by byl schopnej ho (to) zakousnout. Vždycky záleží víc na výchově a výcviku, než na daných vlastnostech psa, i když pro něco má vždy předpoklady…