Avatar uživatele
nikolkap

Oblíbené plemeno psa

Jaké máte oblíbené plemeno psa??Já yorkšíra a maltézského pejska(no spíš všechny…).A vy???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Já mám najraději po generace křížené „voříšky“. V přeplněných útulcích je tolik nááádherných pejsků. A i vychovaných, nebo se vychovat dají. A jak jsou vděční, ......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

německou dogu – jednu takovou jsme deset let měli, a ač byl hodný a neublížil by ani mouše, budil takový respekt, že se k nám nikdo neodvážil dál než za branku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vero

Hned sem chtěla psát dobrman, protože mě prostě fascinuje jak tajemně a ostře vypadá, že je chytrý a jde dobře vycvičit, ale taky se zároveň musím přiklonit k těm voříškům a pouličním směskám. Ti mají taky svoje kouzlo a hlavně osobnost. A jak bohémsky vypadají… :) Já to mám možná jak s lidmi… ;) Námět na novou otázku: Může souviset jaká se vám líbí rasa psů, s tím jaké máte rádi tipy lidí…? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-souviset-jaka-se-vam-libi-rasa-psu-s-tim-jake-mate-radi-tipy-lidi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

yokšíra a kokršpaněla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Moje oblíbené plemeno je americký kokr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Muj favorit je vse od terieru,foxik,bul­terier,eldete­rier atd..ale jinak miluji vsechny rasy a premyslim o utulku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moc se mi líbí dlouhosrstý jezevčík – také proto že prý jsem mu podobný… 🙂Líbí se mi jméno Kikina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Q

hlavně vychované 🙂
jinak mým favoritem jsou belgičani groenendaelové a čínští chocholatí – naháčci, zvířátka s ohromnou radostí ze života, které rozdávají radost na potkání 🙂

Zdroj: aq-dog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Můj favorit je drsnosrstý jezevec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

Já mám ráda tak všechny rasy psa,ale který mám fakt ráda jsou jezevčíči,bernští salašničtí psi a čivavy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub

Jedině lhasa apso. Nelíná a je osobnost.

Zdroj: http://www.pej­sek.cz/pece-a-vychova/charak­teristika-plemen?id_cla­nek=316

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Bígl. Určitě bígl. A ten světlejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jelikož vlastním Amerického kokršpaněla,plavé barvy,tak samozřejmně toto plemeno,ale líbí se mi i Bígl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Bišonci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Mě osobně se líbí bernští salašničtí psi a yorkšírský terier.a také maltezaček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenina270

mi sme měli doma bílého chlupatého špice a tet máme samojeda-stejnej jak špic-jen podstatně větší:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Bígl, border kolie a trpasličí jezevčík dlouhosrstý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

vsichni senenhundi(švy­carstí.sal.psi),ar­gentinska doga,rotwík,jap­.akita(zbarve­ni urajiro),chodsky pes,nem.ovcak,a­lapaha…
ale jde spis o osobnost.Jinak mam rad vsechna plemena

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misak22

Všichni psi jsou krásný ale nejoblíbenější mam Bullterier,Sta­fordšírský Bulterier a Americký Stafordšírský terier chtěl bych všechny :):)
Ps:nejsou to bojová plemena ale mazlové!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak mně osobně se líbí velcí psi. Třeba pastevečtí, pak všichni „bulíci“, ti sice nejsou velcí stavbou těla, ale zase srdíčkem no a jasně převažují lovecká plemena, protože jednoho takového krasavce vlastním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata