Mahalae

Která plemena psů nelínají?

Deti chteji maleho pejska, ale my rodice nechceme doma vsude chlupy. Poridit tzv. nelinajiciho pejska by pro nas mozna bylo schudne reseni 🙂

Odpovědi
Emefej

Nelínají např. maltézák nebo jorkšír, chlupy jim vypadávají plynule v průběhu celého roku bez ohledu na termín řádného línání.

arachis

Všechny,které nemají chlupy,ale vlasy. Yorkšír, Shi-tzu,myslím, že i Maltézák a Bišonek. Ale pozor na shitzu, šíleně rychle mu rostou a je potřeba každý den česat a často stříhat. Máme doma a sami strojkem stříháme snad každý měsíc a jsou to pejsi na doma.

Drap

Jak psala arachis, ale těm sice srst nelíná, ale ty chlupy stejně padají. I když v omezené míře. Jedině si pořídit naháče.