danecka

ahoj chci psa ale nwm jake plemena jsou nelinajici

vim ze je nelinající: jorkšír,malte­zácek,bolonský , shi tzu,a jake dal?? je nelinající i westík??? díky :)
Doplňuji:
no vite myslim spis jako ty co muzou byt i pro alergiky treba jorkšír malo liná

Nejlepší odpověď
anonym

Nelínající plemena jsou z oblasti mýtů a pověr a chovatelské reklamy na určitá plemena.Každý pes se srstí líná-některý 2×ročně invazivně a některá plemena málo,ale průběžně celý rok.Záleží na péči,kterou budete srsti věnovat,ale i na výživě atd. Plemena pro alergiky jsou zase jiná otázka.Pokud se jedná o typ srsti-nesrsti,nyní jsou velmi populární čínští chocholatí psi a vyskytují se v typech naháček a labutěnka.Povahově jsou velmi zajímavými rodinnými psy…:D

Další odpovědi
anonym

Nelínající = bezsrstý. V tom případě bych doporučila peruánského naháče.

ReHu

Ta má 1 psí holka, co mám v profilu, ta světlá, nemá téměř žádnou podsadu a skoro nelíná.
Zaměř se na srst a podle toho vybírej.
Trošku línají všichni psi.

J.Mecir

vim jenom o pudlech nebo u jorksira nebo u nahace ale doporucil bych pudla toye…my ho mame jenom se starat o srst a jinak se uci rychle a je proste uzasnej :DDDD

Lucy7

ahoj, pokud chceš pejska který méně líná,doporučovala bych pudlíka. Dokonce si u něj můžeš vybrat zbarvení a velikost. Já jsem osobně pudlíka měla a jsem s chlupama naprosto spokojená, pokud se o srst staráš, (alespoň 1× týdně vyčesat) nebude problém. Pokud jsi alergik, nebo někdo z vaší rodiny, tak je tu možnost koupit si naháče.