lota

O jaké plemeno psa jde?

Předem říkám, že odpověď znám (dá se dohledat). Přesto by mě zajímalo, jaké plemeno byste tipovali, kdybyste viděli tohoto psího obříka: http://ukocou­radoma.cz/2017-adelka/

Díky všem za tipy – ušel ventil:ano je to poloviční CC. Správnou odpověď najdete v příspěvku Jááry, ať to neprozrazuji úplně u otázky, kdyby chtěl ještě někdo tipovat.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Jaké? Velké!

Další odpovědi
MonkeyKing

Vypadá to jako brazilská fila, nemýlím-li se?

Ušel ventil

Vím ,je to CC , neřeknu , ale předchůdce tohoto plemena byla Tibetská doga .

dubraro

IMHO kříženec, ale dost podobný brazilské doze „fila“.
Jednou jsem nemocnou filu nesl k veterináři a pořádně jsem si mákl … tady už končí psi a začínají koně 🙂

jáára

Cane Corso x Bullmastif?

MonkeyKing

Co to teda je????

cochee

To, co napsal jáára. Na tom blogu se to dá najít.