Michal Kole

Jak jde přejmenovat psa ? Když si vezmu pejska z útulku jak ho naučím na nové jméno (Dan II), nemyslím úřední změnu

Nejlepší odpověď
anonym

V novém prostředí si pes rychle zvykne i na nové jméno. Navíc: čím mladší pes, tím rychleji si zvykne- na všechno. I na tebe!

Další odpovědi
Drap

Pokud ho budeš oslovovt novým jménem, občas podpoříš nějakým pamlskem, tak si velice brzy zvykne

MariePesakov

určitě, náš má dva roky a před půl rokem se změnil z Rexe na Brufa a na Rexe už ani neslyší :)
Doplňuji:
stačí na něj prostě mluvit tím novým jménem, u našeho to zabralo.

Reezo

Jak jinak než to pořád opakovat? zapoj mozek díky.
Volej ho furt jménem a až příjde tak ho odměň. Pokaždé, když zareáguje na jméno, kterým ho voláš odměň ho.