Moto-vidlo

Jednu otázku:Jde naučit psa na kočičí záchod?-možná je zařízený aby lákal jen kočky,ale někdy by se mi to u psa hodilo.

Kvúli venčení pozdě večer brzo ráno..

Nejlepší odpověď
anonym

Bohuzel,pes potrebuje pred vyprazdnenim pohyb,v byte nema prostor.Hold je to udel pejskare-starat se o sveho pejska.

Další odpovědi
terry

O jednom mmalém pokojovém pejskovi jsem to slyšela, ale je to asi jediná vyjímka.
Prostě si pejska mají pořizovat pouze ti, kteří s nimi mohou a chtějí chodit i večer nebo brzo ráno.

Jak už je tu psáno, pes potřebuje pohyb. Když jdeme na procházku, při delší procházce jdou psi u 2* – 3*. při krátké procházce jen 1*.

ReHu

JJ, ani o žádném takovém případu nevím. Pejsci prostě potřebují procházku. Jak píše terry a Ilii.