Tonda Ehler

Jak naučit psa na záchod?

Koupili jsme si psa a byli by jsme rádi kdyby jste nám někdo poradil s tím jak pejska naučit na záchůdek. Je to Kavalír King Charles Španěl a na toho se nesmí tvrdě, takže by jsme byli rádi za odpovědi v kterých nebude napsáno něco jako " mlátit ho Když se vyčůrá na podlahu ".

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám psa, který by se naučil chodit na záchod. Psa je třeba pravidelně několikrát za den venčit. Vždy za cca 15 minut po žrádle s ním jít na delší procházku a pes udělá svou potřebu. Je třeba s ním chodit i mimo žrádlo, vždy v pravidelný čas. Psovi je to samotnému nepříjemné, udělat potřebu tam kde bydlí, ale co má dělat, když mu nikdo nepomůže.

Další odpovědi
led

Musíte ho naučiť (aj seba, aj keď sa vám nechce) na pravidelnosť a na prechádzke ho sledujte a keď sa mu „chce“ vždy choďte na to isté miesto, kde nie je nikým rušený a ďalej od iných psov (do ilegality). Po čase to už bude robiť automaticky na rovnakom mieste a v rovnakom čase.