amina

Jaké plemeno psa je Vaše nejoblíbenější?

Nebo jakého psa máte doma?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám žádnou nejoblíbenější psí rasu. Nejvíce se mi líbí faraonský pes, pražský krysařík a kanárská doga. A dále všichni teriéři. Ale jinak není pes, který by se mi nelíbil.

Další odpovědi
terry

Nezalezi mi na plemeni. Musi mi byt sympaticky.

Lakeysha

asi dobrman, chrt, šeskoslovenský vlčák. Já psa nemám, psa menšího než 30/40cm v kohoutku nepovažuju za psa a na ty skutečný psy je třeba mít zahradu, jinak jde o týrání zvířat.

Ar

2× Anglický kokršpaněl (feny) Jinak se mi ještě líbí Zlatý retrívr, Hovawart, Irský setr a Maďarský ohař

Drap

švýcarský bílý ovčák

Vanda6

Mě se hodně líbí německý ovčák,irský vlkodav,sibiřský husky,německý boxer,ale nejradši mám podvraťáky :D

pizlicka

kukuč,vidíš? 🙂

dagry

Jak psala terry, nezáleží ani tak moc na rase, ale jaký má kukuč. Ale u mně jednoznačně vedou velká plemena a ohaři. Jsou nádherní a ladní.

manon

Švýcarský salašnický, čuvač. A potom jeden nádherný exemplář zkříženého leonbergra – je to PanPes :)

macik0102

Já beru všechny, ale nejvíc asi německý ovčák a labrador

Kamilovo

Taky se teď rozhoduji, že bych si poídil do naší rodiny pejska a ze všeho nejvíce mě zaujal maďarský krátkosrstý ohař. Už několik týdnu si pročítám blog http://www.mo­jevizsla.eu/ , kde je o něm spousta zajímavých informací a zaínám si myslet, že je to plemeno přesně pro mě.