Avatar uživatele
amina

Jaké plemeno psa je Vaše nejoblíbenější?

Nebo jakého psa máte doma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dagry, manon, anonym před 4285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nemám žádnou nejoblíbenější psí rasu. Nejvíce se mi líbí faraonský pes, pražský krysařík a kanárská doga. A dále všichni teriéři. Ale jinak není pes, který by se mi nelíbil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Nezalezi mi na plemeni. Musi mi byt sympaticky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lakeysha

asi dobrman, chrt, šeskoslovenský vlčák. Já psa nemám, psa menšího než 30/40cm v kohoutku nepovažuju za psa a na ty skutečný psy je třeba mít zahradu, jinak jde o týrání zvířat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

2× Anglický kokršpaněl (feny) Jinak se mi ještě líbí Zlatý retrívr, Hovawart, Irský setr a Maďarský ohař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

švýcarský bílý ovčák

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanda6

Mě se hodně líbí německý ovčák,irský vlkodav,sibiřský husky,německý boxer,ale nejradši mám podvraťáky :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kukuč,vidíš? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jak psala terry, nezáleží ani tak moc na rase, ale jaký má kukuč. Ale u mně jednoznačně vedou velká plemena a ohaři. Jsou nádherní a ladní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Švýcarský salašnický, čuvač. A potom jeden nádherný exemplář zkříženého leonbergra – je to PanPes :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
macik0102

Já beru všechny, ale nejvíc asi německý ovčák a labrador

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilovo

Taky se teď rozhoduji, že bych si poídil do naší rodiny pejska a ze všeho nejvíce mě zaujal maďarský krátkosrstý ohař. Už několik týdnu si pročítám blog http://www.mo­jevizsla.eu/ , kde je o něm spousta zajímavých informací a zaínám si myslet, že je to plemeno přesně pro mě.

před 1517 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek