nikolkap

plemeno psa

Neví někdo jakou rasu by mohl mít zlatý pes?Má krátkou stst a kratší uši.Já vím že by to mohl ýt zlatý retrývr,neznáte nějakou jinou možnost?
Doplňuji:
martanek:to sem nepatří

Nejlepší odpověď
Motomo.Wahots

toho je dost, může to být labrador nebo nějaký bulluvitý pes…

Zdroj: www.pes-o-psu.estranky.cz

Další odpovědi
lopp

Ještě by se mohlo jednat o rasu Šeltie. Vypadá jako liška a je podobná kólii.

martánek

jak se maš

také by to mohl být náhodně skřížený pes.To slovo je ošklivé tak se omlouvám,ale není to podvraťák?

motejlinka

Zlatých pejsků je strašně moc. Nejčastěji chovaní u nás jsou asi Bullmastif, rideback, boxer…jako zlatý je často uváděn yorkšír a shiba-inu, ale ty mají srst delší. Škoda, že jste neuvedla velikost.