Nicoll123

Jaké plemeno psa byste si nejraději pořídil/a?

Doplňuji:
WWW:Andulku ještě nemám :D

Nejlepší odpověď
beer

Vždy záleží jen na účelu !!
Starší člověk bude volit spíše plemeno společenské, nenáročné na pohyb, menší. Myslivec v produktivním věku pak plemeno lovecké, buď na drobnou a pernatou zvěř, případně na spárkatou atd. Sportovně založení mladí lidé zase plemena k pohybovým aktivitám, lidé se zdravotními handicapy pak plemena k usnadnění pohybu, pomoci atd, atd.
Já osobně žádné, mám již totiž kocoura Mikeše ))

Další odpovědi
www

Pravděpodobně sama nevíš, jakého psa si pořídit, proto viz odpověď Beer.
P.S: andulku už máš? 🙂

zjentek

k Nicoll se myslím hodí čivava ,)

dg

labradora :)

anonym

Československý vlčák-Z poloviny vlk,z poloviny pes (http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ces­koslovensk%C3%BD_vl%­C4%8D%C3%A1k)

LysoňXXX

Měl jsem jezevčíka od štěněte a odchoval jsem ho do konce (13let), ale už bych toto plemeno nechtěl. Teď mám JRT a jsem nadmíru spokojený. Jak si hraje s rodinou a není agresivní :) Časem později bych chtěl labradora..

T3NY

Německého ovčáka ;)

anonym

Já mám nejraději rottwailery.

alexandra

Já žádné,protože bydlím v paneláku a tam pes nepatří.Tak máme taky kocoura Mikeše. Ale kdybych měla barák,tak odjakživa toužím po psovi čau-čau.

repetelka

Špice nebo irského vlkodava, podle toho kde a jak budu v příštích patnácti letech žít.