Avatar uživatele
ZuLeona

Dobré krmivo pro štěně

Jaké kvalitní granule doporučíte pro 2 měsíční štěně jezevčíka? Jedu si pro něho za 14 dní a chci mít všechno připravené.

Zajímavá 0 před 177 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Konkrétně ti odpoví veterinář, který bude mít psa v péči. Ale je to individuální. Co je vhodné pro jednoho psa, pro jiného třeba ne. Také mu to nemusí chutnat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejlépe ty, které používá chovatel. Pro štěně je dost velký šok změna prostředí. Při změně je potřeba potom zkoušet. Každý pes má jinou chuť, tak bude chtít i jiné granule. Je třeba koupit malé množství a zkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Doporucuji zavolat si k chovatelum a zeptat se jich, popripade koupit primo od nich. Kdyz ti daji doporuceni, koupit stejnou znacku.
Budete mit krasne vanoce:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luiza

Já krmím značkou Marp a štěndo je spokojené a granulky mu chutnají. Nám značku doporučil veterinář s tím, že má dobré složení a neobsahuje obiloviny, takže je i lépe stravitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milunak

Granule mají fakt nejlepší, doporučuji koupit balení a uvidíte sama www.marppetfo­od.cz/marp-holistic-red-mix-hovezi-kruti-zverina-bez-obilovin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Januna95

Uplne ti rozumim, my zacinali na tom, co nám doporučil chovatel, aby pes nebyl ve stresu z nového prostredi a jeste k tomu z jinýho jídla. :) A časem uvidis, co mu bude chutnat no. Já jsem z původního doporuceni od chovatele zmenila stravu pro mýho boloňáka na kombinaci granulí s konzervama. ted to objednavam od Louie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Norka95

Já volila jídlo vždy tak, aby granule nytvořili jen maso. Granule by neměli být až příliš podílem masa vysokoprocentní. Takže jsem vždy volila především sensitive a konzervy jsem už hledala tak, aby měli co největší podíl masa. Ted objednavame na https://www.lou­ie.pet/ . Dobre asi je, když je v konzervě i třeba trocha rýže nebo zeleninky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek