agys789

Dobrý den chci se zeptat jestli muže 4měsični štěně granule pro dospěle psy ale dochutit je kapsičkou pro štěnata mame

Dobrý den chci se zeptat jestli muže 4měsični štěně granule pro dospěle psy ale dochutit je kapsičkou pro štěnata mame štěně NO x labrador

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Emefej

ne

Já bych štěněti krmení pro dospělé psy nedával.

Drap

ne

Ve čtyřech měsících štěně ještě stále roste a dospívá. Strava pro dospělé psy tedy neni vhodná. Dochucování kapsličkou nic neřeší.

Rommart

ne

Tak malé štěně potřebuje to co má mít pro zdravý růst a vývoj, pokud je krmení granulemi pro dospělé psy jen jednorázová záležitost tak prosím ale granule pro štěně mají úplně jinou skladbu a hlavně obsahují více vitamínů a rúzných stopových doplňků které granule pro starší psy již neobsahují, nejlepší je se osobně poradit s dobrým Veterinářem, ale řekne ti totéž.

Pavel Liška

ne

Jednoznačně ne

Martty

ne

Určitě ne dlouhodobě.

kalimerokure

ne