Avatar uživatele
rostavalek

Kupujete psovi pamlsky?

Jaké pamlsky kupujete pejskovi? Našel jsem stránku http://www.cas­krmeni.cz/eshop/ps­i/dentalni-pamlsky/ a premyslim jaky psovi koupit. Díky za tipy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? NikkiD před 3857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Neznám vhodný a zdravý pamlsek pro psa. Osobně mám po kapsách „pracovního“ oblečení nakrájené kostičky tvrdého sýru (eidam, cihla ap.).
Takže kupuji, ale ne v zoo prodejnách .

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tango

Jde o to k jakému účelu chcete pamlsky využívat. Jdete třeba na dlouhou tůru a potřebujete psu dodat energii. Nebo ho potřebujete něco naučit a potřebujete ho odměnit po každém splněném úkolu? Nebo pamlsky řešíte čištění zubů nebo podporu kloubní chrupavky? Nebo psa potřebujete na nějakou dobu zabavit, aby něco nedevastoval?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Pamlsky psům kupujeme,pokaždé nějaký jiný ,aby to měli pestřejší.Mají radost z každého,ještě se nestalo,ž by jím něco nechutnalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kupujeme různé pamlsky ze sušeného masa,piškotky,náš jorkšír miluje uzené uši.
Jen nekupuju ty barvené lisované „drtě“,z toho se jednou pozvracel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Pre nášho špica kupujeme tie krútené prútiky, od Pedigree Rodeo má najradšej. Nemá rád dentálne a iné zdravotné prípravky, tie ovonia a nechá tak . Miluje piškoty, Bono, ale tie sú v predajni ďaleko od nás, tak sa k tomu málokedy dostane. Zaujímavé sú tie zeleninové prútiky krútene, u nás to nie je. Neviem ale či by to zjedol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
theformal

Kupujeme, ale už ne tak často. Jinak by se nám pes po*ral. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
To jsem já

Náš pejsek má nejraději různá sušená masíčka, chutná mu třeba i kombinace sušené maso a ovoce (od značky Huhubamboo) a naprosto se může utlouct po „hotdogu“, který prodávají v Petcenter

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

My kupujeme malému uzené uši nebo záušky, uzené kosti, velkému hovězí uzené kosti (velké) a oběma psí piškoty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiD

U nás toto: http://www.cas­krmeni.cz/eshop/ps­i/cerstve-maso/calibra-dog-joy-duck-stripes-120g/ papá pes i kočičák a zbožňují to! Častěji kupujeme zn. Let´s bite! ale je to v podstatě to samé ;) + docela pěkné složení a různé druhy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Kupujeme třeba sušené plíce,plátky sušeného masa, piškoty pro psy nebo takové ty pamlsky, nemohu si vzpomenout na název, které jsou i pro lidi i pro psy. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dmatejek777

Chappi tvrdé pamlsky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BaruBeru005

My krmíme granulemi, když chceme „přilepšit“, dáváme Carnilove. Česká značka a můžou se po ní i užrat, na cvičák spolehlivě funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wenda6

Ne.. Můj hafan to nemá rád a ani se nedivím.. Je to jako pro lidi fastfood. Občas když se dívám co to obsahuje, tak se nedivím že po tom můj pes ani neštěkne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek