Rocker

Ztráta občanského průkazu

Ztratil jsem občanský průkaz,pro vydání nového potřebuju rodný list,který nemůžu doma dohledat.Kde mi vydají nový rodný list a co k tomu budu potřebovat?

Nejlepší odpověď
Marunka2

Ohledně nového rodného listu bych zašla na matriku trvalého bydliště, případně místa narození. Pravděpodobně budou potřebovat nějaké identifikační průkazy, tak zkuste vzít co máte – řidičák, pas, zdravotní průkazku???

Další odpovědi
Reuef

pokud nemate ani pas tak tusim ze budete potrebovat 2 lidi s obcanskymi prukazy kteri potvrdi vasi identitu ale myslim ze kdyz si tam zajdete tak oni uz vam reknou…