Avatar uživatele
občan

Ztráta občanky

mam problem stratil sem o.p s rdicakem ale zjistil sem to az po tydnu kdy mi mezitim prisel dopis ud uverove spolecnosti kde byl uz splatkovy kalendar .
tak sem sel na polici nahlasit tresny oznameni na n.pachatele ale tam sem moc nepochodil protoze oni pomne vyzaduji kopi te smlovv aby vubec neco prej mohli semnou sepsat ! tak sem volal na tu uverovou spolecnost aby mi poslali kopi te smlovy atammi zdelili ze mi prej nemuzou vydat zesi oto policie musi zazadat sama tak sem sel zase na polici a ti mi zaserekli zesi mam napsat o tu kopi pisemnou zadost do te spolecnosti tak ja uz nevim teda co uz mam delat jako jo a mezitim cekam jestli mi nepride jeste neco dalsi .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4299 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Policie ČR musí od kohokoli přijmout jakékoli trestní oznámení. Pokud policie odmítá převzít toto podání, podejte stížnost. Doporučuji vám, abyste své podání adresoval písemně na státní zastupilelství v místě bydliště. To oznámení přijme a předá policii k vyšetření. Je na policii, aby si zjistili o případném spáchání tr. činu bližší údaje a důkazy.
Jiná věc je, pokud toto odloží po prošetření.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

...jistil sem to az po tydnu kdy mi mezitim prisel dopis ud uverove spolecnosti kde byl uz splatkovy kalendar .....
to je ale nějaké divné?????
kdepak je pravda?
něco tady neklape....

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony