Zdravím, jde na zablokovaný mobil volat?

Zda majitel zablokovaného mobilu může příjimat hovory a sms od jiných uživatelů? předem děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
2vk2

sms majitel dostane az po odblokovani telefonu a hovor prijimat nelze jelikoz mobil se zablokovanou simkartou nelze pouzivat.

Další odpovědi
oskar

Vyzkoušej…

Vodafone

Dobrý den,
záleží na tom, o jaký typ blokace jde. Může jít jen o dočasné omezení telefonního čísla z důvodu pozdní platby, pak příchozí služby nadále fungují. Jiné je to pokud je SIM karta zablokovaná z důvodu ztráty/odcizení atd. Samotný telefon může být také zablokovaný Policií, pokud je hlášený jako kradený (viz http://goo.gl/MWnPb).
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz