JanaViki

Zablokovaný telefon.

Ahoj všichni.
Dnes ve škole jsem si měnila heslo na telefonu (né na vypnutí ale na uzamknutí displeje) u SAMSUNG GALAXY ACE; Mám T-mobile. Zadala jsem si číselné heslo. Ještě jsem se na něj dívala, jestli je opravdu správně, ale někde jsem udělala chybu a teď ho nevím. Už jsem to 110× zkoušela (přesně), ale pořád je chybné a nepíše se, jestli jsme zapomněla heslo. Jde to nějak správit bez toho, abych se obracela na operátora? :)

Nejlepší odpověď
www

Mělo by ve to vyzvat je vložení PUK.
Možná bude ale pro tebe lepší zavolat operátora.
Doplňuji:
K tomu můžeš použít jiný telefon, net, nebo postupoval podle stránek opa. Stačí se například jen přihlásit je svému účtu a vidíš vše potřebné pro řešení podobných situací.
Zkušenosti s Vodafone

Další odpovědi
Bedy

No můžeš si udělat hard reset mobilu – vše se kompletně vymaže a nastavní na původní tovární nastavení, ale mělo by to vyřešit problém.
Hard reset si děláš na vlastní nebezepčí, běžně by se stát nic nemělo, ale co kdyby náhodou. To by pak bylo už na servis, to bys v domácích podmínkách nezvládla.

hard reset se dělá tak, že mobil vypnete, vyjmete baterku a po chvilce ji zpět vložíte a budete držet tlačítko hlasitosti nahoru (volume +) spolu se středovým tlačítkem (Home). K tomu všemu pak zmačkněte tlačítko pro zapnutí telefonu. Držte to všechno do doby, než se ukáže resetovací obrazovka, kde zvolíte Factory reset. V resetovacím menu se pohybujte tlačítky hlasitosti a potvrzujte středovým tlačítkem.