ceener

Hard Reset mobilního telefonu

Dobrý večer, chci se jen zeptat nějak se mi pokazil telefon (Huawei Ascend G300) s tím, že volaný nebo volající mne slyší, ale já jeho ne. Chci proto skusit „Hard Reset“ a otázka zní: „Zůstanou mi všechna data v telefonu po resetnutí?“

Děkuji předem

Odpovědi
jáára

a jinak sluchátko funguje? nepraštil si s tím někde? Tyhle číny nic moc nevydržej…

Hykam

Ne, mažou se Ti veškerá data, kromě paměťovky. Budeš to mít jako když jsi tel. koupil.

bulík

Ne, zůstane ti jen soft a nastavení od výrobce. Veškeré jiné aplikace, které jsi instaloval a data všech aplikací ti zmizí. Zůstane ti jen to co máš na kartě.