SparkyS

telefon…

chci resetovat software v telefonu c510 sony ericsson přes PC suite a nejde mi připojit USB kabel nereague to kabelem to není protože mi nereague celý mobil…

Nejlepší odpověď
beer

  1. Nainstalovat do počítače SE PC suite
  2. Nabít telefon
  3. Spustit v počítači SE PC suite
  4. Postupovat přesně podle pokynů PC suite! V případě že některý krok nejde – opakovat a opakovat tak dlouho, dokud se mobil „nechytne“.

Zkušenost s C510

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Ovladače v pc pro daný telefon jsou? Používáš SE PC Suite, pozor na záměnu s Nokia PC Suite 😉