Avatar uživatele
panenka

Potíže s hlasitostí u mobilního telefonu

Dobrý den mám Samsung GT 5620 ted mě volal klient hlasitost mám nastavenou na 7 to je nejvíce co může být,ale když jsme spolu mluvili hrozně špatně jsem ho slyšela.Můžete mě prosím poradit čím to může být děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus před 4794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Pokud je to vpořádku když telefonujete s někým jiným tak to může být chyba u toho klienta.Nebo špatný signál u Vás nebo klienta,také je možné že volal s auta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Taky může být špatný mikrofonek na mobilu,proto volaného špatně slyšíte.Zkuste se zeptat někde v servisu,kde se tím zabývají,já mám známého v zastavárně,tam spraví snad všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
protonaut

@iceT: jestli by zavada mela byt v mikrofonu, tak s tim tazatelka v servisu urcite neuspeje. Tam by mel jit v takovem pripade onen klient, ale tazatelka jen v pripade ze by se jednalo o zavadu v reproduktoru jejiho telefonu ;)

@panenka: pokud je situace stale stejna i u jinych hovoru, tak je mozne, ze pujde o mechanickou zavadu v reproduktoru vaseho telefonu, V tom pripade doporucuji, je-li telefon v zaruce navstivit autorizovany servis. Neni-li v zaruce, tak muze byt i neautorizovany, nebo pokud se na to citite, tak muzete zkusit vycistit mrizku reproduktoru, je-li viditelne zanesena. Ja osobne pracuji casto v prasnem prostredi a mrizka reproduktoru se mi casem u nekolika telefonu docela dost zanesla, a snizila se slysitelnost hovoru. Tudiz jsem je rozebral a vycistil mrizku lihem nebo technickym benzinem. Predpokladam sice, ze Vas telefon asi jeste bude v zaruce, ale kdybyste se do toho prece jen pustila vy sama nebo nekdo z vaseho okoli, tak si dejte pozor na statickou elektrinu – obleceni ze syntetickych materialu apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Pokud to de tak při zvednutí telefonu zapnout hlavní reproduktor protože při hovoru se spustí druhý reproduktor umístěný většinou nad obrazovkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek