panenka

Potíže s hlasitostí u mobilního telefonu

Dobrý den mám Samsung GT 5620 ted mě volal klient hlasitost mám nastavenou na 7 to je nejvíce co může být,ale když jsme spolu mluvili hrozně špatně jsem ho slyšela.Můžete mě prosím poradit čím to může být děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pokud je to vpořádku když telefonujete s někým jiným tak to může být chyba u toho klienta.Nebo špatný signál u Vás nebo klienta,také je možné že volal s auta.

Další odpovědi
iceT

Taky může být špatný mikrofonek na mobilu,proto volaného špatně slyšíte.Zkuste se zeptat někde v servisu,kde se tím zabývají,já mám známého v zastavárně,tam spraví snad všechno.

protonaut

@iceT: jestli by zavada mela byt v mikrofonu, tak s tim tazatelka v servisu urcite neuspeje. Tam by mel jit v takovem pripade onen klient, ale tazatelka jen v pripade ze by se jednalo o zavadu v reproduktoru jejiho telefonu ;)

@panenka: pokud je situace stale stejna i u jinych hovoru, tak je mozne, ze pujde o mechanickou zavadu v reproduktoru vaseho telefonu, V tom pripade doporucuji, je-li telefon v zaruce navstivit autorizovany servis. Neni-li v zaruce, tak muze byt i neautorizovany, nebo pokud se na to citite, tak muzete zkusit vycistit mrizku reproduktoru, je-li viditelne zanesena. Ja osobne pracuji casto v prasnem prostredi a mrizka reproduktoru se mi casem u nekolika telefonu docela dost zanesla, a snizila se slysitelnost hovoru. Tudiz jsem je rozebral a vycistil mrizku lihem nebo technickym benzinem. Predpokladam sice, ze Vas telefon asi jeste bude v zaruce, ale kdybyste se do toho prece jen pustila vy sama nebo nekdo z vaseho okoli, tak si dejte pozor na statickou elektrinu – obleceni ze syntetickych materialu apod.

DDarent

Pokud to de tak při zvednutí telefonu zapnout hlavní reproduktor protože při hovoru se spustí druhý reproduktor umístěný většinou nad obrazovkou.