dudu

Lze snadno odblokovat chytrý telefon Samsung?

Po prezentaci otázky se téměř s určitostí ocitnu mezi nemoudrými diletanty, ale nešt.
Vnučička si z nějakých holčicích důvodů změnila heslo, které se údajně aplikuje na obrazovce /třeba jen v podobě jednoduché kresby/, zapoměla svoji verzi a po pátém pokusu si bloknula svůj nejchytřejší mobil! Nejsem si jist, zda-li problém prezentuji srozumitelně, ale takto nějak chápu jádro pudla. Přístroj lze údajně odblokovat pouze u odborníků za nejméně 300 korun.
Existuje prosím nějaké elegantnější řešení, které by naší třináctileté cácorce pomohlo a hlavně, zbavilo dědka břemene se kterým si vůbec, ale vůbec neví rady?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, zkuste vyresetovat mobil do továrního nastavení. Pozor! Přijdete o všechna data v mobilu!

Hard reset se dělá tak, že mobil vypnete, vyjmete a po chvilce vložíte baterku a budete držet tlačítko hlasitosti – (Volume -) spolu se středovým tlačítkem (Home). K tomu všemu pak zmačkněte tlačítko pro zapnutí telefonu. Držte to všechno do doby, než se ukáže resetovací obrazovka, kde zvolíte Factory reset.

Předpokldádám, že tam je oprační systém Android (bylo by lepší, kdybyste radši napsal přímo model – ono Samsungy bez operačního systému se jen tak nedají vyresetovat). Většina chytrých Samsungů má ale Android, takže postup by měl být stejný.

anonym

Bedy.., muzu vas o neco taky poprosit ? upozornuji ale, ze jsem na tom jeste hur nez nas dudu ! :)
ja mam Samsung Galaxy S 3 a problem mam takovej, ze kdyz jsem si ho poridila , tak jsem si dala na Seznamu muj mail – HESLO- ulozit .. ale protoze mam mailu vice , tak jsem se minuly tyden rozhodla, ze si dam vsude stejna hesla .. no, a ted me vzdycky naskoci automaticky to stare heslo a ja ho musim mazat a pak dat to nove .. a to nechci .. :( lze z toho nejak ven ? :)
P.S. a jeste mam jeden problem navic, ze se neumim ani vyjadrovat .., tak kdyz to nerozlustite, o co me jde, tak nic .. :)
diky .. -iv-