Bullner

Kolik stojí odblokování simlocku?

iPhone 4S

Nejlepší odpověď
gecco

Podle telefonu – takhle asi jakoby ses zeptal kolik stojí klíče k zámku…
😁
Ale počítej něco mezi několika desetikorunami a několika tisíci korun…
______________
Pokud je to ´legální´ telefon, kontaktuj operátora, na nějž je blokován – ceny jsou od 0 do cca 3kKč (podle toho, zda už vypršel závazek)…

jáára

Pochybuju, že by iP měl simlock. To už operátoři nedělaj. Spíš to vypadá na čórku. S tím nikdo nechce nic mít… ukaž doklady od telefonu a já ti to odblokuju – zadarmo.

gecco

Jááro – pokud je iP blokovaný na opa, jde o import z USA – na dva roky a déle… 😉