co znamena Bez simlocku

je to u kazdeho mobilniho telefonu a nevim co to znamena

Nejlepší odpověď
fia1980

Telefony se u nás nesmí od 1.1.2006 blokovat pouze na jednoho operátora. Je to dáno tím, že se můžou přenášet telefonní čísla od jednoho operátora k druhému. Když je napsané bez simlocku, tak se do tohoto telefonu může dát jakákoli simkarta a telefon s ní bude fungovat.

Další odpovědi
facebook.com/slecny

SIM karta není zamčená a není ji potřeba odblokovat pro žádného operátora.

Luciefie

do telefonu můžeš dát sim kartu, jakéhokoliv operátora…

Aneas

telefon bez simlocku je to ze telefon neni blokovat na jednoho operatora ale muze jich pouzvat vice

Jivinho

Nechá se vložit SIM KTERÉHOKOLI operátora

Tomi2k9

do telefonu můžeš dát sim kartu jakéhokoliv operátora a telefon bude normalne fungovat :)

Fridolinek

Telefon už není blokován pouze pro kartu jednoho mobilního operátora, můžeš si tedy vložit jakoukoli kartu ipřesto, že si mobil i se simkou koupil u jednoho konkrétního operátora:-)

Krugerka

mužeš tam dat kartu s jakymkoli operatorem jelikož není uzamčená