Nevíte někdo, kolik stojí data pro operátory?

Ahoj, chci jen slyšet, jestli někdo neví kolik opravdu za data zaplatí operátoři, když nám je zprostředkovávají. (poskytování služby stojí něco i pro operátory)

Odpovědi
Schluker

To je obchodni tajemstvi. Pokud by to nekdo skutecne vedel, tezko to bude vytrubovat do sveta…

aliendrone

Operátoři neplatí nic. Logicky – přeci nebudou platit´sami sobě. ;) Ovšem náklady mají – na zřízení a udržování sítě. U VIRTUÁLNÍCH operátorů je to jiné, jenže to je součástí obchodního tajemství. Hele, to máš jako u tarifů, ty NEVEŘEJNÉ (které si musíš sjednat sám) jsou svojí lácí často až jakoby z jiného světa oproti těm, které se veřejně nabízí. No pochop, někdo tu srandu zaplatit MUSÍ. ;) :D :D