Mary_luis

Kolik prosím stojí odblokování takového toho zámku na obrazovce telefonu (nemyslím SIM)?

Ahoj, prosím poraďte, kolik stojí odblokování takového toho zámku na obrazovce telefonu (nemyslím SIM). Děkuji za radu 🙂

Odpovědi
Quimby

Jo, takovej ten tamten, ne? No u toho to neumím. Ale třeba myslíš jinej, tak když ho popíšeš tak třeba někdo poradí lépe.

Dismas

Zresetuj si telefon do továrního nastavení a problém se zámkem zmizí (a zdarma). Druhá věc je, že zmizí i data z telefonu, ale to už záleží na prioritách.

JájsemRaibek

No ono to dismasi bude trochu složitější než popisuješ.
Odblokování takovýho toho zámku je vlastně pojistka a reset nepůjde, když se nedostane do menu, protože má uzamknutou obrazovku.
Takže odblokování telefonu může být od 200Kč, ale třeba i 1000Kč. Záleží na servisu-obchodu ve kterém to dělají.