jjsemtujak

Mohu si nainstalovat do mobilu Nokia Asha 202 Wifi, když tam není nainstalovaný?

Je možné stáhnout a nainstaloval wifi připojení do mobilu – Nokia Asha 202 (včera sem si ji koupil, ale nevěděl sem, že chybí wifi,)když tento mobilní telefon nemá v sobě wifi připojení?
Je vůbec možnost si to tam nainstalovat, když výrobce to nenainstaloval do toho mobilního zařízení?
Podotýkám, že v podstatě tato Nokia nemá operační systém jako Android či Symbian apod. , ale jen vlastní firemní menu Nokia.
Kdyžtak mi napište i odkaz, kde bych to mohl eventuelně stáhnout tu wifi.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
štamgast

Proboha, Wi-Fi se nedá žádným programem nainstalovat! To je součástka která musí být v mobilu zabudovaná!

Další odpovědi
anonym

Wifi je především hardware – takže pokud je telefon nemá, nenainstaluješ je…

odik

Abys to pochopil ještě líp: pokud s koupíš telefon bez displeje, tak ho tam taky žádnym programem nenainstaluješ.

Možná by ti šel sdílet internet do mobilu přes BT, ale u těhle telefonů to není moc jistý … takže pokud sis telefon objednal přes e-shop, můžeš ho bez udání důvodů do 14 dnů vrátit a příště si vybírej důkladnějc!

Bedy

Firemní menu Nokia bych to úplně nenazýval, je to platforma Series 40 – taková nadstavba Javy. Co se týká Wi-Fi, tu tam neinainstalujete, ale můžete si pořídit od operátora datový tarif a na internet se připojit takto.

Někteří operátoři nabízí internet v mobilu zdarma nebo v rámci nějakého hlasového tarifu. Dnes není problém se za hubičku na internet připojit (prohlížeč tam je a je dobrý, navíc komprimuje data, takže FUP jen tak hnedka nevyčerpáte běžným surfováním).

CZ Adam

Wifi je Hardware ne Software.Musí být fizicky v telefonu zabudovaný.

mike beneš

Wifi nenainstalujes, je k tomu potřeba i hardware i software. Hardware by se dal sehnat, ale stojí asi polovinu tvého mobilu
… Ale software muze být nějaká aplikace. Ale spíš doporučuju lepší mobil

anonym

Wifi se nestahuje, wifi je zařízení na frekvenci kolem 2.4 GHz. Kdysi jsem to chtěl vyřešit na TT3 (Palm OS) přídavnou kartou s wifi. Nevím zda tento způsob by šel i u tohoto MT.

anonym

za podobnou cenu kolik stojí Asha 202 jste mohl koupit daleko lépe vybavený android telefon s podporou wifi, viz http://goo.gl/fu­wYQT … to bych vám také doporučil, Asha prodat nebo vrátit, není to dobrá koupě, pokud požadujete wifi a tedy i rozumě použitelný internetový prohlížeč a možná i sdílení souborů v lokální síti (to umí android telefony mnohem lépe).