Avatar uživatele
hak02

Jakou Nokii koupit?

Zdravím. Mám v plánu koupit si dotykový telefon Nokia Lumia. Potřeboval bych s ním ale však pár rad. Za 1. Má to nějaký obchod jako Googleplay? za 2. co je lepší Android nebo Microsofft? a konečně to nejdůležitější, za 3. jaký si mám vybrat? Chci telefon do pěti tisíc kč, ALE NEVÍM JESTLI SEŽENU KVALITNÍ mobilní telefon do 5 000 Kč? Děkuji za odpovědi.

Zajímavá 0 před 3502 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

OS pro mobily od Microsoftu končí. Vychází windows 10, které bude kompatibilní se všemi OS od Microsoftu včetně mobilů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huky

Ahoj no takze přístup ke Googleplay nemá ale Nokie řady x mají podporu app z androidu a mají totálně prekopany android takze nemaji wp dle mého je wp lepší nez android no byt tebou si ještě s tím počkám nez vijde wp10 to bude i na mobily a pokud to jde o applikace tak vsechno co bude naprogramovano na wp10 aplikace i hry bude byt moci spusteno jak na pc tak i na mobilu jinak pokud ho chces hned doporucuji do 5000 by se dala sehna Nokia lumia 920 ;)
http://www.wpex­tra.cz/2014/10/­windows-10-pro-mobily.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FatalAnonym

Já osobně mám Nokia Lumia 520 (Ten jelevnější možný za 3000,–). A jsem s ním naprosto spokojený! Neseká se, OS ani internet nepadá. Místo googleplay je tam „Store“ Kde si můžeš stáhnout aplikace nebo hry Zdarma, nebo pokud chceš tak i placené. Jinak OS windows v mobilu je svižný, nikdy jsem s ním neměl problém a to i když jsem tam měl třeba stažených 10 her naráz + nějaké aplikace.
Windows Phone můžu 100% doporučit! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek