3nactka

Jaký/který dotykový mobil je vhodný pro 11letou dceru? Nokia, nebo je něco lepšího?

Aby baterie měla trochu výdrž, aby měl slušný foťák, hry, muziku, prostě to, co dítě využívá nejvíc, žádné zbytečnosti navíc, které by nevyužila. Poraďte. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

1/ Samsung STAR, zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s5230-star/

  • dotykovy, pomerne velky displej
  • levný
  • hůře se do něj instalují hry, vzhledem k tomu jak to mají komplikované to 11letá dcerka nejspíše ani nezvládne
  • dotykový displej mnoho nevydrží, po skončení záruky patrně přestane brzy reagovat na dotyk
  • ovládání není moc pohodlné ale dá se na něj zvyknout

[i] dotykový displej reaguje na hrot (ovládání nehtem) , daleko hure reaguje na dotyk briskem prstu musi se prilis tlacit

2/ Sony Ericsson X10 MINI, zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-x10-mini/

  • dotykovy, male rozmery, nizka hmotnost
  • drazsi, ale stoji to za to
  • ovládání je velmi intuitivni
  • i přes jednoduchost ovládání je telefon vsehoschopny, umi fungovat i jako automobilova navigace, je pro nej k dispozici vice nez 100 tisic aplikaci a her… viz katalog pro nej urcenych aplikaci zde http://market­.android.com

[i] dotykový displej reaguje na sebemensi dotyk briskem prstu (neda se ovladat hrotem ani nehtem)

  • vyžaduje občas dostupný internet, alespoň domácí WIFI (kvůli instalaci aplikací, a internetovym sluzbam jako email, facebook, atp.)

Další odpovědi
DDarent

řekl bych že stylový je Sony ericson Vivaz nebo
sou výborné samsungy wave